Social media

 



Waarom myH2Oservers?

 

  • Razendsnelle support!

    Tijdens kantooruren bijna altijd direct antwoord (uiteraard met oplossing).
  • Kennis van zaken

    Opgericht in mei 2005, wij kennen onze producten door en door.
  • Persoonlijk contact

    Altijd één aanspreekpunt die uw situatie kent en met u meedenkt.
  • Kwalitatief goede diensten

    Wij willen kwaliteit leveren. Een onbereikbare website is voor ons net zo erg als voor u!
  • Duur

    Wedden dat óók u kunt besparen? Daag ons maar uit!

Actueel

 

Betaling via iDeal opnieuw geintroduceerd. | 18/01/2013

Vanaf vandaag is het weer mogelijk om uw bestellingen en openstaande facturen af ...

Lees meer..

Vernieuwde website online! | 18/01/2013

Zojuist hebben wij de nieuwe versie van onze website online gezet. Deze nieuwe ...

Lees meer..

Alle webhostingpakketten nu ook via IPv6 bereikbaar | 06/06/2012

Als een van de weinig webhosting providers in Nederland hebben wij vandaag IPv6 ...

Lees meer..


SolusVM controle paneel
Met het SolusVM controle paneel kunt u uw server herstarten, opnieuw installeren, de console bekijken en nog veel meer! Zie de presentatie onder de tabel.
IPv4 en IPv6
Wij ondersteunen zowel IPv4 als IPv6 connectiviteit.
VPS 256 VPS 512 VPS 768 VPS 1024
Geheugen 256 MB 512 MB 768 MB 1024 MB
SWAP 512 MB 1024 MB 1512 MB 2048 MB
CPU cores 1 1 1 1
Schijfruimte 30 GB 40 GB 80 GB 100 GB
IPv6
Dataverkeer 100 GB 150 GB 250 GB 500 GB
Prijs per maand: € 9,99 € 19,99 € 27,50 € 35,00
 
SolusVM demo:

VMware virtualisatie
VMware virtualisatie biedt ons de mogelijkheid om meerdere hosts in een cluster te gebruiken. Onder de tabel vindt u de grootste voordelen van VMware virtualisatie.

  VPS HA 2048 VPS HA 4096 VPS HA 8192
Geheugen 2048 MB 4096 MB 8192 MB
SWAP 4096 MB 8192 MB 16384 MB
CPU cores 1 2 2
Schijfruimte + 0,15 / GB + 0,15 / GB + 0,15 / GB
IPv6
Dataverkeer 250 GB 500 GB 500 GB
VMware licentie
Prijs per maand: € 58,20 € 106,40 € 142,80
 
VMware High Availability
VMware HA staat voor High Availability en is de techniek van VMware die het mogelijk maakt om, indien de fysieke host server uitvalt, een virtuele server automatisch op een andere fysieke host weer op te laten starten. Op deze manier levert uitval van een fysieke host geen significante downtime van de server op.



VMware VMotion
De VMotion techniek maakt het mogelijk om virtuele servers op een fysieke host zonder downtime (terwijl de servers draaien) te laten verhuizen naar een andere fysieke host. Hierdoor kan er onderhoud aan de fysieke hardware worden uitgevoerd zonder dat de virtuele servers daar iets van merken.



VMware DRS
VMware DRS staat voor Distributed Resources Scheduler en is de techniek van VMware die zorgt voor de verdeling van resources. Indien een fysieke host het op een bepaald moment drukker krijgt dan andere fysieke hosts, dan zorgt deze techniek door middel van VMotion dat een drukke virtuele server automatisch en zonder downtime wordt verhuisd naar een andere fysieke host.




De volgende opties zijn mogelijk bij zowel Xen als VMware virtuele servers:

DirectAdmin controle paneel
Prijs: eenmalig 75,00 Euro (licentie is geldig zolang u een server bij ons huurt).

Server management
Het technisch beheer wordt door ons uitgevoerd voor uw virtuele server. Iedere maand wordt de server geheel nagelopen waarbij alle software wordt geüpdatet naar de laatste versies, eventuele verbeteringen in beveiliging worden geïmplementeerd en optimalisaties worden uitgevoerd waar mogelijk. Zo heeft u altijd de beschikking over een veilige en geoptimaliseerde server. Op verzoek installeren wij extra software/modules (indien gerelateerd aan de reeds geïnstalleerde software en indien wij vanuit beheer oogpunt geen bezwaar hebben. Andere software in overleg).

Prijs: 25,00 Euro per maand

Server management is ook beschikbaar voor servers die niet bij ons worden afgenomen. In dat geval geldt het tarief van 45,00 Euro per maand per server.

Server monitoring
Uw virtuele server wordt 24 uur per dag in de gaten gehouden door ons geavanceerd monitoring systeem. In geval van problemen ontvangt u direct een melding.

Prijs: 5,00 Euro per maand

Backup ruimte
Backup ruimte op ons backup platform.

Prijs: 1,00 Euro per GB per maand


Genoemde prijzen zijn in Euro's, excl 21% BTW en per maand (tenzij anders vermeld)